Acasă · Licitații
· Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Evaluare de risc la securitate fizică (unitati cu cerinte minimale)
- Număr anunț
- DA41086363
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BISOCA (CUI 28129642)
- Furnizor / câștigător
- RÎPEANU TONI PFA (CUI 47188670)
- Cod CPV
- 90711100-5 · Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:54
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro