Ofertă acceptată Cumpărare directă

Determinare consum combustibil autoturism VW T-ROC

Număr anunț
DA41086323
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.161,57 RON
Valoare atribuită
4.161,57 RON
Data publicării
01.09.2026 11:52
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.161,57 RON

din 4.161,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.