Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii juridice

Număr anunț
DA41086897
Autoritate contractantă
Corul National de Camera Madrigal (CUI 6312141)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE AVOCAT "VASILE MIHAI" (CUI RO25431718)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.725 RON
Valoare atribuită
8.725 RON
Data publicării
01.09.2026 12:19
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.725 RON

din 8.725 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.