Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF, DEVIZ GENERAL, ANALIZA COST BENEFICIU SI CERERE DE FINANTARE CASTER-PH-2

Număr anunț
DA41058422
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
ROAN BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO48970029)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.000 RON
Valoare atribuită
180.000 RON
Data publicării
26.08.2026 15:50
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180.000 RON

din 180.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.