Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații și refacere hidroizolație terasă circulabilă/necirculabilă

Număr anunț
DA41088970
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR SI ELEVILOR "ADRIAN BARAN (CUI 4655879)
Furnizor / câștigător
GENTEK RISTO S.R.L. (CUI 39480729)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.988,74 RON
Valoare atribuită
39.988,74 RON
Data publicării
01.09.2026 13:54
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.988,74 RON

din 39.988,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.