Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Dezinsectie, Dezinfectie si Deratizare

Număr anunț
DA41088953
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC „JACQUES M. ELIAS” (CUI 4353200)
Furnizor / câștigător
MESACCO 3D SRL (CUI 34726726)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.609,65 RON
Valoare atribuită
8.609,65 RON
Data publicării
01.09.2026 13:53
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.609,65 RON

din 8.609,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.