Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinfectie prin nebulizare si dezinsectie

Număr anunț
DA41087709
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 256 (CUI 4659412)
Furnizor / câștigător
M&C PROFESSIONAL EXPERT DDD S.R.L. (CUI 43542218)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.570 RON
Valoare atribuită
3.570 RON
Data publicării
01.09.2026 12:58
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.570 RON

din 3.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.