Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare drumuri si poduri
- Număr anunț
- DA41062538
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- CAT CONSTRUCT DIVISION S.R.L. (CUI 42522654)
- Cod CPV
- 71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.156 RON
- Valoare finală
- 69.156 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:39
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.