Ofertă refuzată Cumpărare directă

ASIST MEDICALA FCT DE COND JUDECĂTORI 17.10.2026

Număr anunț
DA41072671
Autoritate contractantă
CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
Furnizor / câștigător
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATOR DE PE LANGA MINISTERUL JUSTITIEI (CUI 14204175)
Cod CPV
79624000-4 · Servicii de asigurare de personal de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare finală
3.500 RON
Data publicării
28.08.2026 15:22
Data finalizării
01.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.