Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPSULE MICROFILTRANTE PENTRU APA STERILA LA 31 ZILE FARA AUTOCLAVARE, MEMBRANA TRIPLA ( 1 micron +

Număr anunț
DA41090073
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.500 RON
Valoare atribuită
24.500 RON
Data publicării
01.09.2026 14:48
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.500 RON

din 24.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.