Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC BV1000I ȘI UPS APC SMT 1500

Număr anunț
DA41089914
Autoritate contractantă
COMUNA DEALU MORII (PRIMARIA DEALU MORII) (CUI 4352913)
Furnizor / câștigător
DON'T WORRY (CUI RO35588133)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.840,49 RON
Valoare atribuită
2.840,49 RON
Data publicării
01.09.2026 14:40
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.840,49 RON

din 2.840,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.