Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrovalva 2" - normal-inchis

Număr anunț
DA41089913
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI RIFOV (CUI 2845559)
Furnizor / câștigător
STAR AQUA ONLINE SRL (CUI RO30846991)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
776,86 RON
Valoare atribuită
776,86 RON
Data publicării
01.09.2026 14:40
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

776,86 RON

din 776,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.