Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mentenanta echipamente fluide medicale
- Număr anunț
- DA41084975
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI RO38022073)
- Cod CPV
- 50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 10:49
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 16:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro