Ofertă refuzată Cumpărare directă

Executat cutite autogreder -2 buc + strunjit butuc autogreder ,

Număr anunț
DA41070042
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI CAJVANA - SUCEAVA (CUI 4441166)
Furnizor / câștigător
SC PROMETAL SRL SUCEAVA (CUI 13121632)
Cod CPV
31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare finală
4.400 RON
Data publicării
28.08.2026 11:28
Data finalizării
01.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.