Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Centrala electrica fotovoltaica on-grid hibride ( proiectare+executie)
- Număr anunț
- DA41059764
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- GREEN SOLAR SERVICES S.R.L. (CUI RO49901299)
- Cod CPV
- 45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196.500 RON
- Valoare finală
- 196.500 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:04
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.