Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET

Număr anunț
DA41090051
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAXENU , COM. TINTESTI (CUI 28074903)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
526,36 RON
Valoare atribuită
526,36 RON
Data publicării
01.09.2026 14:47
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

526,36 RON

din 526,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.