Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OUG 114- servicii de antrenament la un tunel aerodinamic pentru personal aeronavigant-parașutist
- Număr anunț
- DA41089997
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- SKYLINE CENTER SRL (CUI RO18034103)
- Cod CPV
- 98336000-7 · Servicii de antrenament, de exercitii fizice sau de aerobic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 423.043 RON
- Valoare atribuită
- 423.043 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:44
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
423.043 RON
din 423.043 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro