Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de informare și publicitate pentru proiecte cu finanțare europeană (FSE+/PIDS)

Număr anunț
DA41071257
Autoritate contractantă
Comuna Dragotesti (Primaria Dragotesti) (CUI 4448377)
Furnizor / câștigător
ARADI AS CONSULTING S.R.L. (CUI 42852245)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare finală
14.400 RON
Data publicării
28.08.2026 12:46
Data finalizării
01.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.