Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile si tonere imprimante Numar de referinta: Pachet printing Pret de catalog: 5.433,7

Număr anunț
DA41089426
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE POPOVICIU" BEIUS (CUI 10869320)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.433,71 RON
Valoare atribuită
5.433,71 RON
Data publicării
01.09.2026 14:15
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.433,71 RON

din 5.433,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.