Ofertă refuzată Cumpărare directă

CURS PROTECTIE RADIOLOGICA - PREGATIRE INITIALA NIVEL 1 - PERIOADA 28.09 -02.10.2026

Număr anunț
DA41063300
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
RODOS LABORATORIES S.R.L. (CUI 39807309)
Cod CPV
80510000-2 · Servicii de formare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840 RON
Valoare finală
1.840 RON
Data publicării
27.08.2026 12:27
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.