Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanță, sprijin și asistență tehnică pentru implementare proiect finanțat prin FSE
- Număr anunț
- DA41088222
- Autoritate contractantă
- Comuna Criscior (CUI 4468331)
- Furnizor / câștigător
- IDEAS FUNDING PACK SRL (CUI RO37318527)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195.000 RON
- Valoare atribuită
- 195.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:19
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195.000 RON
din 195.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro