Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii organizare eveniment,in Bucuresti, perioada 08-11 sept 2026,privind cons.CEERIS si COMEX2

Număr anunț
DA41081659
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
UNION CONFERENCE & HOTEL S.R.L. (CUI RO42187967)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.403,08 RON
Valoare atribuită
56.403,08 RON
Data publicării
31.08.2026 19:46
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 17:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.403,08 RON

din 56.403,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.