Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI MD DESIRO - SRTFC BRASOV/DEPOUL SIBIU
- Număr anunț
- DA41089041
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MARKET IMPEX SRL (CUI 10419813)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.120 RON
- Valoare atribuită
- 15.120 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:58
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.120 RON
din 15.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro