Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare echipamente IT si licente software

Număr anunț
DA41055605
Autoritate contractantă
COMUNA COPALAU (CUI 3372190)
Furnizor / câștigător
POWERLINE SRL (CUI 19037531)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247.211 RON
Valoare atribuită
247.211 RON
Data publicării
26.08.2026 13:01
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247.211 RON

din 247.211 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.