Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanță IT

Număr anunț
DA41058863
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Sacosu Turcesc (CUI 29147159)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.750 RON
Valoare atribuită
19.750 RON
Data publicării
26.08.2026 17:37
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 18:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.750 RON

din 19.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.