Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie tehnica la instalatia de utilizare gaze naturale

Număr anunț
DA41057626
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
Furnizor / câștigător
E.ON ASIST COMPLET S.A. (CUI RO32602667)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
776,87 RON
Valoare atribuită
776,87 RON
Data publicării
26.08.2026 14:54
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

776,87 RON

din 776,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.