Ofertă acceptată Cumpărare directă

Obiecte de mobilier

Număr anunț
DA41058924
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC RADU PRISCU DOBROMIR (CUI 29313740)
Furnizor / câștigător
DMP EDUCATIONAL S.R.L. (CUI 47689859)
Cod CPV
39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.539,12 RON
Valoare atribuită
1.539,12 RON
Data publicării
26.08.2026 19:10
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 19:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.539,12 RON

din 1.539,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.