Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cupa: 41 cm -1 bc., 43 cm - 1 bc. si 44 cm - 1 bc. + personalizare

Număr anunț
DA41057878
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI RO18394315)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338,63 RON
Valoare atribuită
338,63 RON
Data publicării
26.08.2026 15:10
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

338,63 RON

din 338,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.