Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare a unei școli de vară integrate de prevenire a abandonului școlar

Număr anunț
DA41058739
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Bem Jozsef Cara?eu (CUI 29219867)
Furnizor / câștigător
EDTECH TRANSYLVANIA S.R.L. (CUI 49766290)
Cod CPV
80410000-1 · Servicii scolare diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.950 RON
Valoare atribuită
40.950 RON
Data publicării
26.08.2026 16:33
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 17:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.950 RON

din 40.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.