Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in obtinerea de finantari nerambursabile

Număr anunț
DA41058339
Autoritate contractantă
COMUNA GAVANESTI (CUI 16607654)
Furnizor / câștigător
ACORD CONSULTING FOND SRL (CUI 36117568)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.700 RON
Valoare atribuită
58.700 RON
Data publicării
26.08.2026 15:42
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.700 RON

din 58.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.