Ofertă acceptată Cumpărare directă

Management de proiect pentru obiectivul de investitii -puncte de reincarcare vehicule electrice

Număr anunț
DA41058307
Autoritate contractantă
Comuna Iepuresti (CUI 5026648)
Furnizor / câștigător
LISO CONSULT SRL (CUI 16800042)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
26.08.2026 15:40
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 17:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.