Ofertă acceptată Cumpărare directă

1 bilet pe ruta Otopeni Cluj Otopeni

Număr anunț
DA41058544
Autoritate contractantă
CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI (CUI 4266189)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORTURI AERIENE ROMANE TAROM SA (CUI RO477647)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
921,22 RON
Valoare atribuită
921,22 RON
Data publicării
26.08.2026 16:03
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

921,22 RON

din 921,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.