Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform oferta 1896

Număr anunț
DA41058516
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
TEHVOROM SNAGOV SRL (CUI RO15062753)
Cod CPV
42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.315,68 RON
Valoare atribuită
1.315,68 RON
Data publicării
26.08.2026 15:59
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.315,68 RON

din 1.315,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.