Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiectare si executie amenajare decorativa 3D si iluminat arhitectural
- Număr anunț
- DA41058957
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR.251 (CUI 4382582)
- Furnizor / câștigător
- MIDRA SOLUTION (CUI 51951655)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.344 RON
- Valoare atribuită
- 34.344 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 21:44
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 22:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.344 RON
din 34.344 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro