Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de renovare SJML Arad

Număr anunț
DA41051518
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Furnizor / câștigător
PRIMAFORCE SRL (CUI 30026584)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare finală
30.000 RON
Data publicării
26.08.2026 09:31
Data finalizării
27.08.2026 22:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.