Ofertă acceptată Cumpărare directă

713631180 SET RULMENT ROATA = 1 BUC 1987475396 SET ACCESORII SABOTI = 1 BUC LS2127 SET SABOTI FRANA

Număr anunț
DA41058276
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CARAS-SEVERIN (CUI 3228438)
Furnizor / câștigător
VĂLUŞESCU PETRU-NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36147658)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.698,40 RON
Valoare atribuită
7.698,40 RON
Data publicării
26.08.2026 15:37
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.698,40 RON

din 7.698,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.