Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serv. de implementare și operare a unei sol. de asistență virtuală (Chatbot Web și Agent vocal AI)
- Număr anunț
- DA40632640
- Autoritate contractantă
- S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
- Furnizor / câștigător
- FOGARTY SRL (CUI 9934858)
- Cod CPV
- 72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.472 RON
- Valoare atribuită
- 33.472 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 08:39
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.472 RON
din 33.472 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro