Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET - REZISTENTE ELECTRICE GENERATOR ABURI HARVIA HELIX 5000w ZG-365t

Număr anunț
DA41058801
Autoritate contractantă
SC. SEPSI REKREATIV SA. (CUI 35244130)
Furnizor / câștigător
TOTAL WATER CONCEPT S.R.L. (CUI 40212029)
Cod CPV
31711131-0 · Rezistente electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.987,60 RON
Valoare atribuită
1.987,60 RON
Data publicării
26.08.2026 16:57
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 22:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.987,60 RON

din 1.987,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.