Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA SNI MANAGER, SNI SAL, SISTEM INFORMATIC RESURSE UMANE”, PENTRU 1 LUNA

Număr anunț
DA41057339
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA NATIONALA DE INFORMATICA SA (CUI RO1556587)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.700 RON
Valoare atribuită
6.700 RON
Data publicării
26.08.2026 14:36
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.700 RON

din 6.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.