Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii coffee break, 3 septembrie, pentru proiectului ROMD00480, Prevent
- Număr anunț
- DA41058721
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA DE CRUCE ROSIE DIN ROMANIA (CUI 4219659)
- Furnizor / câștigător
- TAKEANDEAT SRL (CUI RO34314598)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.707,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.707,40 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 16:29
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.707,40 RON
din 1.707,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro