Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziția de Servicii de formare în pedagogia maker și metodologii digitale inovative de formare
- Număr anunț
- DA41058750
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Bem Jozsef Cara?eu (CUI 29219867)
- Furnizor / câștigător
- EDTECH TRANSYLVANIA S.R.L. (CUI 49766290)
- Cod CPV
- 80400000-8 · Servicii de educare a adultilor si alte servicii de invatamant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 16:35
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 17:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.000 RON
din 47.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro