Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Deratizare: (Stații de intoxicare pentru șobolani) Suprafață acoperită: ~750 m2, Substanțe folosite:
- Număr anunț
- DA41066137
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA FÎRLIUG (CUI 28967428)
- Furnizor / câștigător
- RATITOX TOPDAUNATORILOR S.R.L. (CUI 42463345)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:18
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.650 RON
din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro