Ofertă acceptată
Cumpărare directă
masa de lucru din inox pentru bucatarie
- Număr anunț
- DA41066804
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 7 (CUI 4952500)
- Furnizor / câștigător
- PAAS MAGIC SRL (CUI 36524235)
- Cod CPV
- 39141000-2 · Mobilier si echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.500 RON
- Valoare atribuită
- 22.500 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 17:16
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 17:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.500 RON
din 22.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro