Ofertă acceptată
Cumpărare directă
amprenta stampila P30
- Număr anunț
- DA41066628
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IASI (CUI 9768500)
- Furnizor / câștigător
- SAXON'S SRL (CUI RO1976386)
- Cod CPV
- 30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,96 RON
- Valoare atribuită
- 123,96 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 16:16
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,96 RON
din 123,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro