Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI ,,SISTEM FOTOVOLTAIC, STOCARE HVAC
- Număr anunț
- DA41066591
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIARMATA (CUI 6049470)
- Furnizor / câștigător
- BTTC CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO34930490)
- Cod CPV
- 45261215-4 · Lucrari de acoperire cu panouri solare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 849.294,76 RON
- Valoare atribuită
- 849.294,76 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 16:09
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 16:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
849.294,76 RON
din 849.294,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro