Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TIR SPORTIV EASY SHOT TRAP 12/24/2,4MM(7,5)
- Număr anunț
- DA41066400
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Olimpia (CUI 4266227)
- Furnizor / câștigător
- ARROW INTERNATIONAL SRL (CUI RO6549777)
- Cod CPV
- 35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.800 RON
- Valoare atribuită
- 14.800 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:44
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.800 RON
din 14.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro