Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigenție de santier pentru obiectivul de investiție ”Modernizare/Dotarea Infrastructur

Număr anunț
DA41065384
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
CORBY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46863336)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.800 RON
Valoare atribuită
37.800 RON
Data publicării
27.08.2026 14:29
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.800 RON

din 37.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.