Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie de santier in cadrul proiectului ''Eficientizarea sistemului de iluminat publ
- Număr anunț
- DA41064254
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOLOVASTRU (CUI 4728148)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO INGINERIE SI CONSULTANTA S.R.L. (CUI 45688695)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:24
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.500 RON
din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro