Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANOU PUBLICITAR PERMANENT

Număr anunț
DA41066830
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA CALUGAREASCA (CUI 2845400)
Furnizor / câștigător
WASA TRADING PREST SRL (CUI RO28159937)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
27.08.2026 17:34
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 17:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.