Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie imprimanta si copiator A4 Sky COPY

Număr anunț
DA41065466
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA (CUI 4347640)
Furnizor / câștigător
ATALINE PROSISTEM SRL (CUI RO26653127)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.616 RON
Valoare atribuită
5.616 RON
Data publicării
27.08.2026 14:34
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.616 RON

din 5.616 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.